לקביעת פגישה  לחצ/י כאן

יזום והקמת פרויקטים בנדל"ן

ייזום והקמת פרויקטים בנדל"ן כרוך בעבודות ניהול מורכבות הכרוכות בלא מעט בירוקרטיה מייגעת. מעבר לכך ניהול פרויקטים בבנייה מחייב את ביצוען של הפעולות הבאות: תיאום הכרחי בין כמה אנשים מקצוע מתחומים שונים, מעקב, הזמנות, הוצאות בסדר גודל רחב ועוד. מעבר לכך ברוב המקרים מדובר בפרויקט חד פעמי אם ומדובר בבית מגורים, ועל כן יש צורך לבצע כשורה. אם ולא תבחרו לעבוד מול חברה מוכרת המתמחה בייזום, הקמה וניהול של פרויקטים בנדל"ן, קרוב לוודאי שתיקלעו ללא מעט בעיות בכל ההיבטים השונים בתהליך.

 

מדוע לפנות לחברה המתמחה בפרויקטים בנדל"ן ?

חברה המתמחה בתחום הנדל"ן באופן כללי תעניק לכם אפשרות לעבוד בצורה מאד מסודרת ותחת חסותה. מכיוון שבכל תהליך הקמה ובנייה של פרויקט נדל"ן עשויים להשתבש בדרך כמה וכמה דברים, רצוי להקדים תרופה למכה ולדאוג לקבל סיוע מקצועי חיצוני מגופים מתאימים. שיבושים אלו לרוב נוגעים להיבט הכלכלי שהוא למעשה הכיס הפרטי שלנו הלקוחות הכולל את כל החסכונות שצברנו עד כה. בנוסף יש לקחת בחשבון את כל הנושא של לוחות הזמנים ולדאוג שאלו יהיו קבועים.

 

היבטים חשובים בתהליך

היבט לוחות הזמנים נחשב לאחד מהחשובים והמכריעים ביותר בכל תהליך שהוא של ייזום הקמה וניהול פרויקטים בנדל"ן. היעדר תכנון מקדים של לוחות הזמנים והתייחסות רצינית ומקיפה לתכנון זה עשוי לגרור אחריו לא מעט כשלים ובעיות בעתיד. זמן שווה כסף כידוע, ובנוסף כסף לא גדל לא סתם כך על העצים. ההיבט הבירוקראטי במובן הזה הוא רכיב הכרחי ואינטגראלי לתחילת העבודה וכן להמשכה מכיוון שעל מנת להתחיל וליזום פרויקט בנייה מכל סוג שהוא ישנו צורך ראשית להוציא אישורים מתאימים.

 

רשת טאואר גרופ

רשת טאואר גרופ T.G.N היא חברה יזמית בעלת ניסיון עשיר בתחום היזום ההקמה והניהול של פרויקטים חדשים לצרכי מגורים ולמסחר. החברה מקפידה על הפרטים הקטנים בכל פרויקט שאותו היא מבצעת דרך מחויבות מלאה לקהל לקוחותיה ובשילוב עם מקצועיות, יצירתיות ושקיפות. כל אלו הם בבחינת אבני יסוד במסגרת פעילותה של החברה.

 

מאמרים

כל הזכויות שמורות | T.G.N

ליצירת קשר השאר/י פרטים כעת

Your details were sent successfully!

אין באמור לעיל משום יעוץ כלשהו. האמור לעיל אינו חסין מטעויות ועל הקורא להתייעץ עם בעל מקצוע לפני נקיטת כל פעולה. כל הזכויות שמורות.

* כל ההדמיות להמחשה בלבד