לקביעת פגישה  לחצ/י כאן

התחדשות עירונית

תמ"א 38

עבור מרבית האנשים הביטחון והבריאות הם הערכים הניצבים בראש סדר העדיפויות. אולם, אנשים רבים אינם יודעים כי הבניין בו הם גרים אינו עומד בתקנים כנגד רעידות אדמה, ולכן במקרה של רעידת אדמה עלול להיגרם אסון. מדינת ישראל אשרה בשנת 2005 תוכנית המכונה תוכנית תמ"א 38 - תוכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה. מטרת התוכנית, כשמה כן, היא לחזק מבנים שנבנו לפני שנת 1980, ואינם עומדים בתקנים, כך שיהיו בטיחותיים ויציבים יותר ולא יובילו לקריסה של המבנה בעת רעידת אדמה.

 

אנו בחברת TGN טאואר גרופ ערים לתרומה מרחיקת הלכת של פרויקט זה לאיכות החיים שלכם, הלקוחות שלנו, ולכן הקמנו חטיבת תמ"א 38 שנועדה להתמחות בסוג פרויקטים זה. עם ניסיון הרב של החברה, המוניטין וצוות המומחים העומד לרשותנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות, מקצועיות ואמינות. אנו מלווים את הפרויקט החל משלביו הראשוניים ועד לרגע בו אתם מתמקמים בנוחות בדירה החדשה והמשופצת שלכם.

 

העיקרון העומד בבסיס הפרויקט הזה הוא שבתמורה להסכמת הדיירים לשפץ את הבניינים שלהם ולחזק את התשתיות הם מקבלים מהיזם שדרוגים, כדוגמת: הגדלה של מ"ר הדירה, הוספה של ממ"ד, הוספה של מרפסת שמש וכן שדרוגים משמעותיים לבניין כמו הוספה של מעלית, שיפוץ החזית של הבניין, הוספת מקומות חניה ועוד. כך בעצם הדיירים זוכים לקבל דירות גדולות יותר ולגור בבניין שנראה כמו מיליון דולר. זאת מעלה בצורה ניכרת את הערך של הנכס ולכן ניתן לומר כי זהו תמריץ נהדר עבור הדיירים. מצד בעלי המיזם, הם מחזקים את תשתיות הבניין ומשפצים את מראהו בתמורה לאחוזי בנייה נוספים. משמע, להוספה של דירות אותן ניתן יהיה למכור לאחר תום הפרויקט. כך שזו עסקה בה כל הצדדים מרוויחים, ובגדול.

 

כאשר תפנו אלינו, תראו מקצועיות מהי- אנו נדאג כי אתם תוכלו לשבת רגל על רגל במהלך הפרויקט כולו היות ואנו נדאג לכל שלביו. החל מהחתמת הדיירים, השגת האישורים הנחוצים, הבאת בעלי מקצוע, חתימה עם הדיירים על החוזים לשדרוג הדירות והבניין, ביצוע העבודה עצמה, שיווק הפרויקט, ומכירת הדירות הנוספות. להל אנו דואגים, כך שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם ולחכות לרגע בו תוכלו להתפנק בדירתכם החדשה, המשופצת וגדולה. כשזה נוגע לבטיחות הבניין שלכם ולפרויקט כה גדול ומורכב, אין מקום לפשרות- פנו לחטיבת תמ"א 38 של חברת TGN ושם תקבלו את המענה המקיף ותראו מקצועיות מהי.

 

מדינת ישראל בשנים האחרונות פועלת לקידום מדיניות של התחדשות עירונית והאצת פרויקטים שונים המיועדים להריסה של מבנים ישנים ורעועים ובניית בניינים מפוארים במקומם. לאחר שפרויקט תמ"א 38 זכה להצלחה כה גדולה והוביל לשדרוג נכסיהם של אזרחים רבים וחשוב מכך, לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, הגיע השלב הבא והוא תוכנית תמ"א 38 תיקון 2- פינוי בינוי. תוכנית זו אושרה ב-2010 ומטרתה להרוס את אותם מבנים ישנים ומוזנחים ולבנות במקומם מגדלי דירות יוקרה.

 

כדי לעמוד בתנאי התוכנית צריך שהבניין יבנה לפני שנת 1980, כלומר בניין העומד בתנאי הבסיסי לתמ"א 38 וזקוק לחיזוק יסודות ובנוסף שיהיה זה בניין בו יש לפחות 24 יחידות דיור. היה ואתם עומדים בקריטריונים הללו, כל שאתם צריכים לעשות הוא להרים את הטלפון וליצור קשר איתנו, חברת TGN המתמחה בפרויקטים מסוג זה. אנו חברה המבצעת מיזמי נדל"ן הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי וניסיון רב השנים שלנו הוביל אותנו לפתיחה של חטיבת פינוי בינוי המתמחה באופן פרטני בפרויקטים מסוג זה. אצלנו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי האנשים איתם תעבדו הם אנשי מקצוע בעלי מומחיות בתחום. לא סתם מומחיות בתחום, מומחיות בפרויקטים מסוג פינוי בינוי, על כל המורכבות הכרוכה בהוצאה לפועל של פרויקט מסוג זה.

 

אתם יכולים להגשים את חלומכם ולגור בדירת פאר, להעלות את שווי הנכס שלכם פלאים ולזכות במבנה יציב, איתן וכזה שעומד בתקנים כנגד רעידות אדמה. אנו נדאג להחתים את הדיירים, להשיג את האישורים, לפתור תקלות או בעיות שיצוצו במהלך הדרך, לספק לדיירים דיור חלופי במהלך הפרויקט, לפקח ולבצע את העבודה ולבסוף לתת את הטאצ' העיצובי שיגרום לבניין שלכם להיראות כמו בניין יוקרה מפואר ומודרני. אז למה אתם מחכים- החלום נמצא במרחק שיחת טלפון אחת. פנו אלינו עוד היום ואנו נספק לכם את כל המידע הדרוש כדי לצאת להרפתקה נפלאה שתוביל לעלייה משמעותית בערך הנכס שלכם.

 

פינוי בינוי

שלבי העבודה בהתחדשות עירונית

פניה מצד דיירי הפרויקט המעוניינים בפינוי בינוי או תמ"א 38.

בחינת הפרויקט על ידי החברה  – לאחר שנוצר הקשר הראשון עם החברה, אנו מבצעים בדיקה עקרונית של הפרויקט הרלוונטי והתאמתו למסגרת החוקית (פינוי בינוי/תמ"א 38א' או תמ"א 38ב'), הביצועית והכלכלית.

נעים מאוד ! פגישה של נציגי החברה עם נציגי הדיירים וקביעת עקרונות למתווה העסקה והתמורה לדיירים

חתימת חוזה – בשעה טובה חתימה על הסכם לתמ"א 38 או, פינוי בינוי.

תכנון ורישוי – הננו שוקדים, עם מיטב האדריכלים והיועצים, על תכנון הפרויקט והכל, בכדי ליצר פרויקט איכותי ומתכונן בקפידה (וללא כל עלות כספית לדיירים) ולבסוף - הוצאת היתר בניה לפרויקט.

מסירת הדירה החדשה או המחודשת לדיירים.

ליצירת קשר השאר/י פרטים כעת

Your details were sent successfully!

* כל ההדמיות להמחשה בלבד