לקביעת פגישה  לחצ/י כאן

שיווק פרויקטים בנדל"ן

כתוצאה מהתפתחותו של שוק הנדל"ן בישראל, כיום יש לא מעט יזמים המציעים בתחום זה מגוון פרויקטים. כיום תחום עסקאות הנדל"ן קורץ לכולם ויותר אנשים בוחרים לנסות בו את מזלם, אולם לא כל אחד התברך בכישורים הנכונים על מנת להצליח בכך. על כן חשוב מאד לבצע עסקאות אלו רק עם מומחים ש/מסוגלים לשווק כל פרויקט בנדל"ן בצורה הטובה והמתאימה ביותר.  תרומת המשווק לעתים הינה מכרעת לסיכויי ההצלחה של המכירה.

 

רשת טאואר גרופ- T.G.N

רשת טאואר גרופ- T.G.N היא חברה יזמית בתחום הנדל"ן ומתמחה ביזום והקמה של פרויקטים חדשים בתחום המגורים, ההתחדשות העירונית והמסחר. החברה הייתה אחראית במהלך שנות פעילותה על הקמתם של מגוון פרויקטים כמו למשל המרכזי המסחרי בבאר יעקוב, פארק תעשייתי בלוד ובימים אלו החברה מצויה בשלבי תכנון ורישוי למרכז מסחרי חדש שעתיד להיבנות בקרוב במזכרת בתיה. החברה חותרת להקמת מרחבי מגורים מודרניים ויותר אפקטיביים, שטחי מסחר מזמינים כל זאת ועוד במטרה לשפר את איכות חייכם.

 

שלבים מרכזיים בתהליך

חברה מקצועית בתחום של שיווק פרויקטים בנדל"ן שמה דגש על כמה שלבים מרכזיים בתהליך החל מהשלבים שלפני הקנייה ועד לתחילת המכירות. ראשית כל החברה תתמקד בבחינת המוצר טרם הרכישה של הנכס כדי לברר בכלל האם קיים פוטנציאל שיווקי. במהלך המכירות עצמן חברת השיווק תעשה את כל המאמצים האפשריים כדי למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות ולגלות בפרויקטים השונים עניין. מעבר לפעולת המכירה עצמה ישנו צורך להעמיק בכל מה שעתיד להתרחש לאחר סיום המכירה.

 

בחירת שיטת שיווק

שימור לקוחות אם כן הוא נדבך מרכזי בתהליך שיווק פרויקטים בנדל"ן, וחברה מקצועית בתחום תדע כיצד לעשות זאת גם לאחר השלמתו של הפרויקט. חשוב להבין כי פעילות השיווק חייבת להתחיל הרבה לפני המכירה. היערכות מתאימה וכוללת תאפשר לכמות גדולה יותר של אנשים להיחשף אל הפרויקט. בתקופה הנוכחית, בה לא מעט עסקאות נדל"ן מתבצעות, ישנה חשיבות מרכזית לשיטת השיווק הנבחרת שמהווה חלק אינטגראלי מכלל המשחק המקובלים בשוק. בחירת השיטה היא אם כן הגורם המכריע להצלחה.

אין באמור לעיל משום יעוץ כלשהו. האמור לעיל אינו חסין מטעויות ועל הקורא להתייעץ עם בעל מקצוע לפני נקיטת כל פעולה. כל הזכויות שמורות.

מאמרים

כל הזכויות שמורות | T.G.N

ליצירת קשר השאר/י פרטים כעת

Your details were sent successfully!

* כל ההדמיות להמחשה בלבד