לקביעת פגישה  לחצ/י כאן

יזום פרויקטים בנדל"ן נחשב כיום לתחום רחב מאד ובתוכו כמה ענפים שונים כמו למשל תחום ההתחדשות העירונית- תמ"א 38 ופינוי בינוי, ניהול נכסים, תיווך מקרקעין בתחום המגורים ובנדל"ן מסחרי, עסקאות אקזיט, רכישת והשכרת נכסים ועוד רבים. בתחום יזמות הנדל"ן אחד מהענפים הנחשבים כיום למבוקשים ביותר מזוהה עם ענף ההתחדשות העירונית.

 

מדוע התחום הפך למועדף ?

הגורם המרכזי לכך נובע מכך שיזמים בתחום הנדל"ן שמכירים היטב את השוק ודואגים להתעדכן בצורה שוטפת בחדשות הנדל"ן, יודעים היטב את סדר גודלה של בעיית הקרקעות המיועדות לבניה רוויה באזורים אטרקטיביים בישראל. קרקעות אלו הולכות ואוזלות ועל כן קבלנים רבים החלו לחפש אחר אלטרנטיבות בצורה של קרקעות בסמוך לאזורי תעשייה ובתי קברות. פינוי בינוי שעוסק בבנייה במקום בנייני רכבת ישנים למשל, או תמ"א 38 העוסק בהוספה של קומות על בנייני רכבת אלו, הם תחומים שהפכו להיות מועדפים לקידום בקרב יזמים בנדל"ן.

 

רשת טאואר גרופ- T.G.N

חברת TGN טאואר גרופ מתמחה ביזום פרויקטים בנדל"ן והקמת פרויקטים חדשים למסחר או למגורים. מדובר בחברה יזמית אשר שמה דגש מרכזי על כל הפרטים הקטנים במסגרת הפרויקטים שהיא מבצעת דרך מחויבות מתמדת לקהל לקוחותיה ושקיפות מלאה בכל אחד מהשלבים בדרך. אבן היסוד בפעילות החברה הוא שילוב של שקיפות כאמור לצד יצירתיות ומקצועיות ביזום פרויקטים. החברה מתמחה בריתוק והקמת מרכזים מסחריים והייתה אחראית להקמתו של המרכז המסחרי בבאר יעקוב, פארק תעשייתי בלוד ועוד רבים..

 

מדוע מדובר בתחום מורכב?

יזמות נדל"ן כאמור הוא תחום רחב הכולל כמה נושאים, פעולות והזדמנויות. השלבים הראשונים ביזמות נדל"ן מחייבים את המשקיע לאתר הזדמנויות טובות להשקעה ולקבוע יעדים רצויים ואבני דרך מרכזיות בתהליך. תהליך בירור ההזדמנויות לרבות הכדאיות ואישור קידום העסקה כרוכים ואף תלויים בניתוח שוק מעמיק ויכולת של המשקיע לאתר רוכשים פוטנציאליים. הסיבות העיקריות לעיכובים הרבים שמאפיינים לא מעט פרויקטים בתחום יזמות בנדל"ן הן חוסר תכנון הלוקח בחשבון את המגבלות האפשריות במשאבים לרבות היעדר יכולת ניהולית בשלבים הראשונים של תכנון הפרויקט.

מאמרים

כל הזכויות שמורות | T.G.N

ליצירת קשר השאר/י פרטים כעת

Your details were sent successfully!

אין באמור לעיל משום יעוץ כלשהו. האמור לעיל אינו חסין מטעויות ועל הקורא להתייעץ עם בעל מקצוע לפני נקיטת כל פעולה. כל הזכויות שמורות.

* כל ההדמיות להמחשה בלבד